קורסים חדשים שמתווספים

קורסי המשך חדשים שפונים למאמנים וסוסים שיש להם כבר נסיון והיכרות עם אימון קליקר ותקשורת מבוססת חיזוקים חיוביים עם סוסים ורוצים להתקדם.

מסגרת שתתמקד בנושא ספציפי באופן מעמיק אינטנסיבי ומעשי. הקורס יאפשר להתנסות ולאמן מגוון של מיומנויות והתנהגויות לסוסים שיתייחסו מזויות שונות לנושא מרכזי אחד, ולשכלל את הניסיון והיכולות של המאמנים.

גם בקורסים לבוגרים פגי הוגן* מארה״ב תחבור אלינו בהנחיה. פגי תנחה במסגרת הקורס מפגש וירטואלי וכיתה אינטנסיבית בת שבועיים שתיגע בנושאי הקורס.
*פגי הוגן Peggy Hogan היא אחת המאמנות המובילות והמשפיעות היום בעולם אימון הקליקר עם סוסים. היא אישה מקסימה, מאמנת מדהימה, ומורה מעוררת השראה.

הקורס הראשון יתמקד בתנועה:
במהלך הקורס שיעסוק בתנועה ניגע בהיבטים שונים של תנועת סוסים החל משכלול ההיכרות וההתבוננות ברכיבים של תנועה נכונה, תרגילים לעודד באלנס מודעות גוף קואורדינציה ותנועה פונקציונלית ומיטיבה לסוסים, נתרגל התנהגויות שמטרתן לשחרר את ׳הדבק׳ שבדרך כלל נוצר באימון מבוסס חיזוקים חיוביים שמצמיד את הסוסים אלינו ונתרגל תנועה עצמאית שאינה כרוכה בהובלה ואו תלויה במיקום של, המאמן. בהתאם להתקדמות האישית והקבוצתית נתרגל דרכים שונות לעורר, ללכוד ולאמן תנועה נמרצת במגוון מקצבים.

IMG_8551
**********
קורסים נוספים שמתוכננים לבוגרים למועד מאוחר יותר יתמקדו בנושאים הבאים:

אתגרים בהתנהלות ואימון מבוסס חיזוקים כשיש שני סוסים (או יותר):
מיומנויות והתנהגויות שמטרתן לאפשר לסוסים להחליף ולייתר resource guarding והצגת התנהגויות לא רצויות. איך לארגן סביבה, להתנהל ולבנות התנהגויות שיאפשרו למאמנים וסוסים שמתרגלים תקשורת מבוססת חיזוקים להתנהל, לתפקד וללמוד בשיתוף פעולה לצד סוסים אחרים.

בניה של התנהגויות לטיפולים שוטפים ורפואיים:
איך להפוך את הביקור של הווטרינר ואו המטלף לזמן אפקטיבי רצוי ומשתלם לכל הצדדים המעורבים. נסקור ונתרגל דרכים בהם תקשורת מבוססת חיזוקים חיוביים מייצרת שינוי חוויות רגשיות של פחד, הימנעות והצגת התנהגויות לא רצויות. נשכלל מיומנויות להכהייה והתניית נגד, נבנה ונתרגל כל אחד עם הסוס שלו מספר התנהגויות נבחרות ונלמד ונתרגל בכיתה מקוונת לצד פגי הוגן איך ׳ללכוד ולעצב כפתורי איתחול׳ ומתי נכון לשלב אות שהסוסים יתנו לנו להתחיל פרוצדורה או טיפול. נרחיב את ההבנה, והרפרטואר שלנו של כלים ושמאפשרים שיתוף פעולה וביסוס אמון.

**********
כאמור הקורס הראשון לבוגרים יעסוק בתנועה.
יתחיל ב 10 ביוני ויסתיים ב 29 ביולי.
הקורס יתפרס על שמונה מפגשים חד שבועיים לאורך שמונה שבועות.
נפגש בימי רביעי בבוקר בין השעות 9:00 ל 13:00.
המפגשים בחלקם ייתקימו באורווה בפרדס חנה ובחלקם באורוות הסוסים המשתתפים.
וכאמור מעבר להנחייה שלי, לקורס תצתרף גם פגי הוגן שתנחה מפגש וירטואלי וכיתה אינטנסיבית בת שבועיים שתיגע בנושאים הנלמדים.

הקבוצה תיפתח במינימום של 6 תלמידים ומקסימום של 10 (*כמובן ובתנאי שעד אז נוכל לחזור ולהתקהל בשטח פתוח עשרה אנשים).

בהמשך ובמידה ותהיה היענות יעלו התאריכים לקורסים המתקדמים הבאים.

**********
ולמי שעדיין חדש לתחום, ורוצה ללמוד מזוית קצת אחרת על התנהגות של סוסים, אימון קליקר וגישה חיובית לגידול ואחזקת סוסים במסגרת יחודית, מעמיקה ותומכת, מוזמן להצטרף ולהירשם למחזור הבא של התוכנית, שתחל כמדי שנה באוקטובר.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר באופן פרטי,
ואו להשאיר הודעה כאן.
ענת שלו
052-5111495

IMG_0175

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s